Κατώτερος των περιστάσεων ο Άρης

1 aris vil gallia

Παρουσιάζοντας σοβαρή εικόνα μόνο στην πρώτη και την τελευταία περίοδο ο Άρης έχασε 81-67 εκτός έδρας από την Βιλερμπάν κι αποκλείστηκε από τη συνέχεια του Champions League.

Άτυχος ο Καββαδάς

kavadasΗ ατυχία κτύπησε για μία ακόμη φορά τον Βασίλη Καββαδά, που υπέστη ρήξη τένοντα στο δάκτυλο και θα απουσιάσει από τον αυριανό αγώνα (5/3) του Άρη με τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ.

Άρης - Βιλερμπάν σημειώσατε «Χ»

1 Aris villeurbanne

Ο Άρης δεν νίκησε, αλλά και δεν έχασε από τη Βιλερμπάν (67-67), με τους δύο αντιπάλους να τελειώνουν ισόπαλοι τον αγώνα με 67-67.

Άρης για πρόκριση

1 aris strasbour

Ο Άρης ήταν εντυπωσιακός στον πρώτο του αγώνα με τη Στρασμπούρ την οποία διέλυσε με 71-52 και πλέον έχει πάρει σοβαρό προβάδισμα πρόκρισης.

Ένας γνώριμος στον Άρη

gordon

Ο Τζαμόν Γκόρντον είναι μία σταθερή αξία και ο Δημήτρης Πρίφτης θα βρει τις λύσεις που θέλει στο θέμα της δημιουργίας.

Έμεινε στην... πρόκριση ο Άρης

1 aris frank

Απότομη προσγείωση για τον Άρη που ηττήθηκε 63-58 εντός έδρας από τους Σκάιλαϊνερς Φρανκφούρτης.

"Είχε λήξει η επίθεση της Μπάνβιτ"

banvit aris kavadas

Ο Άρης πνέει μένεα για τη διαιτησία που συνάντηση στην Τουρκία και κατέθεσε μάλιστα ένσταση, υποστηρίζοντας ότι ο χρόνος της τελευταίας επίθεσης της Μπάνβιτ στην παράταση είχε λήξει πριν από το σουτ του Όρελικ.

Ήττα και γκρίνια στον Άρη

1 aris monaco

Ο Άρης ηττήθηκε 65-62 εντός έδρας από την Μονακό και πλέον έμεινε στην τρίτη θέση του πρώτου ομίλου.